Nadopiekuńczość macierzyńska.


Nadopiekuńczość macierzyńska.

Czasami trudno nie przeszkadzać własnemu dziecku w rozwinięciu skrzydeł. 


Moja kilkulatka rozłożyła mnie na łopatki - po tym, jak najpierw sama kilka razy z rzędu rozłożyła się na kolana, w efekcie czego ma kolana pozdzierane, pokryte strupami, a ponieważ jest nieprzejednaną miłośniczka spódniczek - usilnie namawiam ją, by tym razem nałożyła spodnie, by osłonić te odrapane kolana. I wtedy moje dziecko - z właściwym sobie wyczuciem stylu i umiłowaniem do mody - mówi mi: 

„Mamo, ale jaka szkoda, taki cudowny podkoszulek i do tego spodnie”... 

Koniec cytatu. 

Podkoszulek i spodnie w zestawieniu razem na zdjęciu. Czy jest coś ohydniejszego dla małej fashionistki niż spodnie, kiedy ona tak bardzo kocha spódniczki? 

Proza życia - na którą tak nalega mama, chcąca oszczędzić swojemu dziecku zadrapań i poranien, które nieuchronnie zdarzają się po drodze nazywanej życiem.
 
Siła rodzicielskiej perswazji - stanęło na spodniach - I wyszła całkiem Fajna Kreacja.
Czasami trudno nie przeszkadzać własnemu dziecku w rozwinięciu skrzydeł. Moja kilkulatka rozłożyła mnie na łopatki - po tym, jak najpierw sama kilka razy z rzędu rozłożyła się na kolana, w efekcie czego ma kolana pozdzierane, pokryte strupami, a ponieważ jest nieprzejednaną miłośniczka spódniczek - usilnie namawiam ją, by tym razem nałożyła spodnie, by osłonić te odrapane kolana. I wtedy moje dziecko - z właściwym sobie wyczuciem stylu i umiłowaniem do mody - mówi mi: „Mamo, ale jaka szkoda, taki cudowny podkoszulek i do tego spodnie”... Koniec cytatu. Podkoszulek i spodnie w zestawieniu razem na zdjęciu. Czy jest coś ohydniejszego dla małej fashionistki niż spodnie, kiedy ona tak bardzo kocha spódniczki? Proza życia - na którą tak nalega mama, chcąca oszczędzić swojemu dziecku zadrapań i poranien, które nieuchronnie zdarzają się po drodze nazywanej życiem. Siła rodzicielskiej perswazji - stanęło na spodniach - I wyszła całkiem Fajna Kreacja.
Une publication partagée par BEATA REDZIMSKA (@beataredzimska) le

Komentarze